Zamówienia przyjmujemy tylko drogą elektroniczną lub osobiście.
Oczywiście jest taka możliwość, zapraszamy do naszych punktów w Krakowie – a w szczególności do naszej centrali na ul. Pilotów 23.
Tak, jest taka możliwość. Zamówienia można odebrać w Krakowie w naszych firmowych punktach: ul. Pilotów 23 (nasza kwatera główna :), w Leroy Merlin w Modlniczce w naszym punkcie firmowym oraz w punkcie usługowym na ul. Karmelickiej 1.

Tak, to prawda. Krówki produkowane są przy współpracy z zakładem cukierniczym od wielu, wielu lat specjalizującym się produkcji tego przysmaku, trafiającego również na eksport na rynki zagraniczne.

Jeśli nam nie wierzysz a jesteś klientem biznesowym – wypełnij formularz, prześlemy Ci nasze krówki do spróbowania. Nie mamy nic do ukrycia! :)

Jeden kilogram krówek to ok. 75-80 szt.

Standardowo, czas realizacji wynosi 7 dni roboczych, liczonych od momentu akceptacji wzoru graficznego papierka-owijki.

Naszym celem jest dostarczenie Klientom najsmaczniejszych krówek-firmówek, które zapadną w pamięci na dług, długi czas… dlatego proces produkcji krówek rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu zamówienia i dlatego trwa on co najmniej tydzień. W papierki pakujemy krówki schodzące wprost z taśmy produkcyjnej. Dlatego nasze krówki mają aż 8 miesięczny termin przydatności do spożycia i wyborny smak!

Standardowy, prosty wzór przygotujemy bezpłatnie i bez zobowiązań. Jeżeli jednak liczysz na coś extra, również z użyciem płatnych grafik nasi Graficy wycenią taką pracę indywidualnie dla Ciebie.

Super! Tutaj pobierzesz makietę do przygotowania projektu: Pobierz makietę.

W razie problemów służymy pomocą.

Oczywiście jest taka możliwość – napisz do nas jaki jest Twój pomysł; przygotujemy odpowiednią wycenę.

Niestety nie jest to możliwe - naszym celem jest dostarczenie Klientom najsmaczniejszych krówek-firmówek a to wymaga czasu. Każdorazowo proces produkcji krówek rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu zamówienia.

Jeżeli potrzebujesz innego gadżetu „na już” skontaktuj się z nami – na pewno coś ciekawego zaproponujemy i wyratujemy Cię z opresji :)

Nasze krówki mają 8 miesięczny okres przydatności. Produkty innych firm oferujących krówki reklamowe mają najczęściej okres ważności do 3 miesięcy.

Pamiętaj – produkcję naszych krówek rozpoczynamy dopiero po otrzymaniu zamówienia! Nasze krówki nie leżą miesiącami w magazynie i nie czekają na swoją chwilę chwały :)

Skład naszych krówek wygląda następująco : cukier, mleko zagęszczone słodzone 33% (cukier, mleko w proszku pełne, woda),syrop glukozowy, masło, aromat

Standardowo krówki pakowane są w kartony zbiorcze po 5 kg. Na specjalne życzenia możemy inaczej konfekcjonować zamawiane krówki –wszystkie kwestie pozostają do ustalenia z naszymi handlowcami

Odwieczny dylemat smakoszy krówek :) Świeże krówki są ciągnące, typowe „mordoklejki”. Z czasem nabierają kruchości – im starsza krówka, tym mniej się ciągnie. Proces krystalizacji rozpoczyna się ok. 3 tygodnie od wyprodukowania krówki. Standardowo wszystkie krówki które oferujemy są świeżutkie i ciągnące się.

Krówki są pyszne i… pożyteczne. Jeśli wypadła Ci plomba przez krówki to znaczyło, że nie chroniła ona skutecznie twoich zębów i po prostu był najwyższy czas na jej wymianę! PS. Pamiętajcie aby być regularnie myć zęby – krówki, jak większość słodyczy, zawierają w swoim składzie cukier. ;-)

Nasze ceny zawierają już rabat ilościowy. Jeśli jednak zamawiasz w naszej firmie również inne produkty (materiały poligraficzne, gadżety) o znaczącym wolumenie – na pewno uda nam się zaproponować bardziej elastyczne ceny.

Nasza firma działa na rynku od ponad 25 lat! Krówki produkujemy wspólnie z cukiernią działająca na polskim rynku od przeszło 60 lat.

Kto pyta, nie błądzi! Napisz do nas – postaramy się odpowiedzieć i uzupełnić nasz Dział FAQ.

ZADOWOLENI KLIENCI